Bądź na bieżąco!Czas na Festiwal Cyfryzacji

Świat się zmienia. Żeby w pełni korzystać z tego co oferuje musisz być na bieżąco. Weź udział w Festiwalu Cyfryzacji 2019 i zaktualizuj swoją wiedzę na temat nowych technologii i Cyfryzacji.  

Świat nowych technologii jest dla wszystkich, którzy chcą być jego częścią, a Festiwal Cyfryzacji to okazja na zdobycie nowych, cyfrowych umiejętności i aktualizację wiedzy.  

Nowe technologie nie tylko zmieniają niektóre profesje, ale coraz częściej zastępują je nowymi zawodami. Według ekspertów w ciągu najbliższej dekady na świecie powstanie około 50 mln nowym miejsc pracy, a swój dotychczasowy zawód będzie musiało zmienić blisko 400 mln pracowników. Oznacza to konieczność ciągłego kształcenia się i dostosowywania do nowych realiów. Fundacja Digital Poland tworząc Festiwal Cyfryzacji, chce przygotować Polaków na nadchodzące zmiany. Dlatego w trakcie 10 dni festiwalu będzie można na własnej skórze przekonać się, na czym polega cyfryzacja i jakie korzyści przyniesie każdemu z nas.

Weź udział w inspirujących wydarzeniach edukacyjno-rozrywkowych, które dadzą Ci dostęp do wiedzy o nowych technologiach i wzbogacą Cię o niezbędne umiejętności.

Zrób zakupy online i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek na produkty i usługi oferowane przez uznane i popularne marki.

Odwiedź innowacyjne miejsca, które nie są na co dzień dostępne dla szerokiej publiczności między innymi centra naukowe, badawczo rozwojowe, instytucje czy siedziby firmy, które wspierają technologiczny postęp.

Dołącz do charytatywnej zbiórki i pomóż rozwinąć cyfrowe umiejętności tym, którzy tego potrzebują, aby łatwiej i lepiej funkcjonowali w nowoczesnym świecie.

Do startu Festiwalu Cyfryzacji zostało
Weź udział
Od 1 do 10 października

Digital Shapers

Digital Shapers jest listą wyróżniająca wybitne osobowości cyfrowego świata i nowych technologii w Polsce. Wyłaniamy osoby, które mają ponadprzeciętny wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w naszym kraju. Celem listy jest promowanie kompetencji digital poprzez pozytywne przykłady oraz oddanie hołdu dokonaniom wybitnych osobowości.    

Digital Shapers

Digital Summit

Nowa platforma współpracy i wymiany poglądów pomiędzy firmami, światem nauki, politykami oraz liderami opinii. W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowany raport „Technologia w służbie społeczeństwa. Czy Polacy zostaną społeczeństwem 5.0?". W 5 blokach tematycznych: edukacja i nauka, transformacja cyfrowa, cyfrowa infrastruktura, inwestycje i e-administracja zostanie przestawiony stan cyfryzacji oraz rekomendacje dla dalszych działań.  

Digital Summit
Organizujesz wydarzenie ?
Chcesz zostać organizatorem ?
Włącz się
02.10 - 03.10 Warszawa

Business Insider Trends Festival

Business Insider Trends Festival to wydarzenie, na którym omawiane są trendy na globalnym rynku. W czasie spotkania światowej klasy eksperci opowiedzą jak zmieni się współczesny świat finansów, mediów, nowych technologii, medycyny i zdrowia oraz czym będzie żył świat w kolejnych latach.  

Business Insider Trends Festival
| |

46. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2019

46. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2019 jest jedną z kluczowych w naszym regionie Europy konferencją mediów elektronicznych, na stałe wpisaną w kalendarz branży kablowej, telewizyjnej i telekomunikacyjnej. W tym roku konferencja odbędzie się w Jachrance, której hasło przewodnie brzmi „Gigabitowa rewolucja w mediach i telekomunikacji – co z tego wynika?".

46. Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 2019
| |

Filmteractive 2019

Biznes, sztuka i technologia nie są już samowystarczalne, aby wszyscy mogli odnosić sukcesy i przejść przez ciągle trwającą transformację cyfrową, muszą powstawać nowe modele współpracy. Od 2011 roku, Filmteractive jest miejscem dyskusji na tematy z pogranicza nowatorskiego marketingu, kreatywności i nowych technologii. To tutaj można otworzyć swój umysł na nowe idee i trendy, nauczyć się jak sprawnie funkcjonować w teraźniejszości i jak dobrze przewidzieć zmiany nadchodzące w przyszłości. 

Filmteractive 2019
03.10 - 06.10 Warszawa

Festiwal Przemiany

Festiwal Przemiany zawiera krytyczną refleksję o zmianach wokół nas. To interdyscyplinarna impreza, konfrontująca różne idee i punkty widzenia. Podczas tegorocznej edycji, zatytułowanej „Apetyt i apatia”, poznamy produkty, prototypy i procesy, w których wykorzystuje się rezultaty najnowszych badań oraz nowe technologie odmieniające przemysł rolno-spożywczy.    

Festiwal Przemiany

Noc Innowacji

Poznaj miejsca pełne Innowacji!
Zobacz i skorzystaj

Zgarnij atrakcyjne zniżki!

6%
100
30

Dołącz do naszej akcji charytatywnej!

Dołącz do naszej akcji i pomagaj ludziom odnaleźć nowy świat w branży IT!

Nie było by to możliwe, gdyby niePartnerzy Festiwalu Cyfryzacji

Patronat Honorowy

Patronat

Partnerzy Strategiczni

Partnerzy

Patronat Medialny

Miasta Partnerskie

Partnerzy Technologiczni

Partnerzy Nocy Innowacji

Partnerzy Cyfrowych Zniżek

Partnerzy Społecznościowi

Organizator Festiwalu Cyfryzacji

Fundatorzy i Partnerzy Strategiczni Fundacji